BİZİMLE

ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Radikal Ailesi olarak sizi aramızda
görmekten çok mutlu oluruz...

İNSAN KAYNAKLARI

İşe Alım Süreci

Radikal Eğitim Kurumları değer ve ilkelerinden yola çıkarak gerekli pozisyonlara, doğru adayları yerleştirebilmek için yıl boyunca çalışmalarını sürdürür.

Radikal Eğitim Kurumları olarak işe alım süreçlerimizde önem verdiğimiz kriterler, kurumsal felsefemizle örtüşmesini istediğimiz “yetkinlikler” oluşturur. Başvurular, hangi alan için olursa olsun bizimle birlikte çalışmayı düşünen adayların aşağıdaki yetkinliklere sahip olması önemlidir:
-Takım çalışması
-Farklılıklara uyum ve yönetme
-İletişim
-Yön belirleme
-Sonuç odaklılık

Yeni mezun veya deneyimli adaylarımızın uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak bazı değerlendirme araçları kullanılmaktadır.

Yetkinlik Bazlı Mülakat
Mesleki Kişilik Envanteri ile adaylarımızın yetkinlikleri değerlendirilir. Bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza Radikal Eğitim ve Okulları ailesi olarak iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan adaylar çalışmaya başlar.

Burada gerçekleştirmeye çalıştığımız amacımız; kişilerin bilgi, beceri ve belirtilen yetkinliklerini sorgulayarak niteliklerine uygun bir bölüme yerleştirilmesini sağlamaktır.


Copyright © Radikal Eğitim Kurumları

corp-logo