BİZİMLE

ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Radikal Ailesi olarak sizi aramızda
görmekten çok mutlu oluruz...

İNSAN KAYNAKLARI

İşe Alım Süreci

Radikal Eğitim Kurumları değer ve ilkelerinden yola çıkarak gerekli pozisyonlara, doğru adayları yerleştirebilmek için yıl boyunca çalışmalarını sürdürür.

Radikal Eğitim Kurumları olarak işe alım süreçlerimizde önem verdiğimiz kriterler, kurumsal felsefemizle örtüşmesini istediğimiz “yetkinlikler” oluşturur. Başvurular, hangi alan için olursa olsun bizimle birlikte çalışmayı düşünen adayların aşağıdaki yetkinliklere sahip olması önemlidir:
-Takım çalışması
-Farklılıklara uyum ve yönetme
-İletişim
-Yön belirleme
-Sonuç odaklılık

Yeni mezun veya deneyimli adaylarımızın uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak bazı değerlendirme araçları kullanılmaktadır.

Yetkinlik Bazlı Mülakat
Mesleki Kişilik Envanteri ile adaylarımızın yetkinlikleri değerlendirilir. Bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza Radikal Eğitim ve Okulları ailesi olarak iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan adaylar çalışmaya başlar.

Burada gerçekleştirmeye çalıştığımız amacımız; kişilerin bilgi, beceri ve belirtilen yetkinliklerini sorgulayarak niteliklerine uygun bir bölüme yerleştirilmesini sağlamaktır.

Halkla İlişkiler

26.09.2023

Önlisans /Lisans Mezunu Organizasyon, planlama, koordinasyon ve takip yönü kuvvetli olması, Alanında yetkin ve deneyimli olması, İkna kabiliyeti yüksek olması, Dinamik, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi güçlü ve pratik olması, Düzenli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmesi, Kılık- kıyafetine ve öz bakımına özen göstermesi, Kurum kültürünü anlamaya, içselleştirmeye ve uygulamaya önem vermesi, Kriz yönetimi yapabilme, Ofis bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilme, Zaman yönetimini sağlamak, Mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerisi sergilemek, Tempolu iş ortamına uyum sağlayabilmek.

BAŞVUR

Eğitim Yöneticisi

26.09.2023

Üniversitelerin Eğitim Fakültelerinden mezun; Özel Öğretim Kurumlarında en az 3 yıl idarecilik deneyimine sahip, Kurs/okul iş ve işleyişine hâkim, MEB özel eğitim kurumları yönetmeliğine, resmi mevzuata ve e-okul modüllerine hâkim, Akademik ve idari yönetim süreçlerine hâkim, Kriz yönetimi, koordinasyon ve organizasyon becerileri gelişmiş, Ofis programlarına hâkim ve raporlama deneyimi olan, Hizmet kalitesini arttıran ve yenilikçi görüşlere değer veren, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen, Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi, Esnek çalışmaya uygun, Resmi ve Özel kurumlarda Radikal Eğitim Kurumlarını Temsil edebilecek.

BAŞVUR

Branş Öğretmeni YKS/LGS

26.09.2023

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Formasyon belgesi sahibi, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Disiplinli ve Özverili, Diksiyonu düzgün Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli Etüt ve Soru çözümü yapabilecek, Tam zamanlı çalışabilecek, Çalıştığı kurumu ileriye taşıma gayesine sahip, Öğrenci ve veli diyaloğu iyi, Öğrencilerinin gelişime açık yönlerini tespit edip yön veren, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Kurum kültürüne sahip çıkabilen

BAŞVUR

Copyright © Radikal Eğitim Kurumları

corp-logo