Anasayfa

VIP Grupları

9-10-11-12. Sınıflar ve Mezunlara Yönelik İleri Seviye Yoğunlaştırılmış Eğitim Programları

BİREBİR ÖZEL DERS

Öğrencilerimizin başarıya ulaşmasındaki en temel nokta olan kavramayı pekiştirmek amacıyla, öğrencilerimize özel sınıflarda, talep ettikleri zaman aralığında uzman eğitmenlerimizden birebir ders desteği sunulmaktadır. 

Öğrencilerin okul ve sınava hazırlık süresince tüm eğitimiyle A’dan Z’ye biz ilgileniyor olduğumuz gibi; kurumumuzda gördükleri derslerin tekrarı, anlaşılmayan noktaların yeniden anlatılması, sınıf ortamında soramadıkları detayların üstünden geçilmesi için düzenlenen birebir dersler sayesinde kurum içi eğitim sürecinde de sağlıklı ilerleme kaydedebilmek adına birebir derslerimize katılım gösterilmesinin önemini daima vurgulamaktayız. 

8 KİŞİLİK SINIFLAR

Öğrencilerimiz 8 Kişilik konforlu sınıflarımızda alanında uzman eğitmenler tarafından ders görmektedirler.

Psikologlarımız ve Rehber öğretmenlerimizin yaptığı çalışmalar sonucunda VIP kurs
eğitim programımız, toplam 700 saat olarak belirlenmiştir. Bu kapsamlı ve hedefe yönelik ders programımız hafta sonu tam gün olarak uygulanmaktadır.

VIP gruplarımıza katılan tüm öğrenciler,
hafta içi 4 gün zorunlu soru çözümü sınıflarına dahil edilir.

 • TOPLAM 700 SAAT DERS
 • HAFTA SONU TAM GÜN EĞİTİM
 • HAFTA İÇİ 4 GÜN SORU ÇÖZÜMÜ

SINIRSIZ ÖZEL DERS

Uzmanlarımız tarafından belirlenen eğitim programımız haricinde, öğrencilerimizin haftanın her günü, diledikleri saatte özel ders alarak başarılarını daima ileri taşımayı amaçlamaktayız.

Kurumumuzda her alanda, her konuda almak istedikleri desteği sağlamak adına,
eğitmen eşliğinde ders çalışma ortamı yaratarak öğrencilerimizin kafalarında hiçbir soru işareti kalmadan ilerlemeleri hedeflenmektedir.

 • HAFTANIN HER GÜNÜ
 • HER DERS SAATİ DAHİLİNDE PROGRAM DIŞI SINIRSIZ DESTEK

HIZLANDIRMA GRUPLARI

Bir sınav döneminde en önemli çalışmanın yoğun hızlandırma programları dahilinde işlenilen konuların pekiştirilmesi ve anlamanın en üst seviyeye çıkarılmasıyla yapılacağını göz önünde bulundurarak, Radikal Eğitim Kurumları öğrencilerine özel hızlandırılmış grup dersleri açılmaktadır.

Öğrencilerimizin psikolojisini ve motivasyonunu yükseltmenin hedeflendiği hızlandırma gruplarımızda detaylı konu anlatımları, yoğun soru çözümleri, başarı odaklı test denemeleri gibi çalışmalar yapılmaktadır. Bu programlarda kurumumuz öğrencilerine daha başarılı olabilmenin kapılarını açarken, zaman kullanımının öğrenci motivasyonu üzerine etkileri de ele alınmaktadır. Stres ve kaygının en aza indirgendiği deneyimlenen bu gruplar, öğrencilerimizin sınava yeteri kadar hazır hissetmelerini sağlamayı amaçlar.

SINAV ÖNCESİ KAMP DÖNEMİ

Tüm öğrenciler, zorlu bir çalışma maratonundan sonra sınavın yaklaştığı o
son dönemde boşluğa düşme eğilimindedirler.

Radikal Eğitim Kurumları öğrencileri için bu dönemi olabilecek en verimli şekilde geçirmek, yalnızca sınav konuları ile değil; fiziksel ve psikolojik olarak da sınava emin adımlarla yürümek çok kolay. Kurumumuz, bu döneme özel açılan kampıyla öğrencilerimize sınavın bütün endişelerini geride bırakabileceklerinin güvenini verir; sınav öncesinde ve esnasında yapılacakları adım adım, uzman değerlendirmeleri eşliğinde öğrencilerimizle paylaşır.

HER HAFTA DENEME SINAVI

Öğrencilerimizin hayatlarının bir sonraki aşamasını belirleyen sınavın provası, birebir TYT&YKS ortamı oluşturulan deneme sınavlarıdır. Deneme sınavları bilgi, beceri, zaman kullanımını ölçmemizi sağlayan en büyük fırsatlardandır. Kaygı durumumuzu, stres faktörlerini, gerçek sınav esnasında nasıl tepkiler göstereceğimizi deneme sınavları sayesinde ölçebilir, her girdiğimiz sınavla bu olumsuz faktörlerin üstesinden gelebiliriz.

Eksik konuların da tespit edilmesini sağlayan deneme sınavları, kurumumuz tarafından her hafta disiplinli bir şekilde gerçekleştirilip; öğrencilerimizin başarısına göz ardı edilemez bir katkı sağlar.

 • TOPLAM 100 DENEME SINAVI
 • SINAV SONRASI SORU ÇÖZÜMÜ

SINIRSIZ YAYIN DESTEĞİ

Radikal Eğitim, tüm sene boyunca kullanılacak özgün ve zengin içeriklere sahip konu anlatımlı yayınlar, soru bankaları, konu kavrama testleri ile öğrencilerini sınavlarda başarıya hazırlar.

BAŞARIYA GİDEN YOL

Radikal Eğitim Kurumları’nın görevi;

 • Ne istediğinizi, size en uygun rotayı belirlemek, Eksiklerinizi tespit etmek,
 • Seviyenize uygun programla eğitiminize başlamak, Eğitim süreniz boyunca size her desteği sunmak, Birebir derslerle öğrendiklerinizi pekiştirmek, Hızlandırma gruplarıyla sizi bir adım öne taşımak, Doğru zaman ayarlaması yapmak,
 • Psikolojinizi daima en yüksekte tutmak,
 • Stres ve kaygılarınızla baş etmenizi sağlamak,
 • Ve sınav öncesi kamp dönemiyle zirveye ulaşmanızı garantilemektir.

Çünkü başarıya giden yol, Radikal’den geçer.